O mnieJestem adwokatem, ale nie zawsze chciałem nim być. Zaczęło się od marzeń o wielkiej piłce i długo tak pozostawało. Dziś futbol jest moją ogromną pasją.

Prawo to nieco bardziej przyziemna historia. Wybór kierunku studiów i specjalizacji zawodowej był czystym przypadkiem. Ale ten przypadek przerodził się w kolejną pasję.

Obecnie z powodzeniem zajmuję się prawem energetycznym, a odnawialne źródła energii okazały się największym wyzwaniem. Skomplikowane regulacje prawne, zawiłe kwestie techniczne, unormowania prawa wspólnotowego. Wszystko to wzbudziło moją ciekawość. Z czasem przyszły kolejne publikacje, konferencje, prelekcje, wreszcie studia doktoranckie.

Stale towarzyszyło mi jednak przekonanie, że brak jest praktycznych opracowań dotyczących prawnej strony odnawialnych źródeł energii. Mój blog ma zapełnić tą lukę.

Zainteresowanie zieloną energią nie ogranicza się wyłącznie do kwestii prawnych. Jestem przekonany, że kluczem do rozwiązania problemów sektora energetycznego są właśnie odnawialne źródła energii, dzięki którym nie tylko zmniejszone zostanie obciążenie środowiska, ale również zapewnione bezpieczeństwo energetyczne kraju. 

Od 2007 r. pomagam liderom branży energetycznej w zabezpieczeniu i zarządzaniu prowadzoną działalnością, formułowaniem i negocjowaniem kontraktów oraz rozwiązywaniem sporów. Ponadto czynnie uczestniczę w życiu branży publikując artykuły oraz uczestnicząc w konferencjach.

Zapraszam…

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.